Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov

Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov

ochranne prostriedky

ochranne prostriedky

Kovovýroba

KOVOMK je spoločnosť zameraná na výrobu kovových výrobkov a komponentov pre priemyselné aj súkromné sektory. Firma ponúka komplexné riešenia pre výrobu kovových dielov vrátane ich návrhu, výroby a montáže. KOVOMK je známa svojou kvalitou výroby a skúsenosťami v oblasti kovovýroby.

Spoločnosť vyrába rôzne kovové výrobky, ako sú súčiastky pre stroje a zariadenia, výrobné linky, náhradné diely pre automobilový priemysel a iné. Kovovýroba sa zameriava na oceľové, hliníkové, mosadzné a iné kovy a zákazníci si môžu vybrať z rôznych typov povrchovej úpravy výrobkov, vrátane lakovaných, pozinkovaných, chrómovaných a iných.

KOVOMK ponúka tiež zákazníkom možnosť vlastného návrhu a výroby kovových dielov podľa ich požiadaviek. Firma má na to potrebné technologické vybavenie a odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kovovýroby.

V rámci svojich kovových výrobkov a komponentov, KOVOMK tiež ponúka svojim zákazníkom služby v oblasti montáže a inštalácie. Tieto služby sú poskytované odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti montáže a inštalácie kovových dielov a zariadení.

KOVOMK sa tiež zameriava na neustále zlepšovanie svojich procesov kovovýroby a implementuje nové technológie a postupy. Firma sa snaží zvyšovať efektivitu svojich procesov, aby mohla zákazníkom ponúkať kvalitnejšie výrobky a rýchlejšie dodacie lehoty.

V súčasnosti je KOVOMK jednou z popredných firiem na Slovensku v oblasti kovovýroby a jej výrobky sú používané v rôznych priemyselných odvetviach. Firma sa snaží udržiavať svoju pozíciu na trhu tým, že poskytuje vysokú kvalitu svojich výrobkov a služieb, spolupracuje s renomovanými dodávateľmi materiálov a používa najmodernejšie technológie a vybavenie.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov

 

created by: Marek Sarvas