Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov

Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov

ochranne prostriedky

ochranne prostriedky

Firma KOVOMK sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom spojovacieho materiálu pre súkromné osoby aj firmy. Ich široká ponuka zahŕňa rôzne typy spojovacieho materiálu, vrátane skrutiek, matíc, podložiek, kotiev, nitov, tmelov, rezných a brúsnych kotúčov, klincov, vrtákov, výkresových dielov, kolíkov, závlačiek, skrutiek, závitových tyčí, poistných krúžkov, tesárskeho kovania a drobného ručného náradia. Okrem toho sa v ich ponuke nachádza hutnícky materiál a neželezné kovy.

Firma si zakladá na kvalitnom a spoľahlivom sortimente, ktorý zabezpečuje vysokú funkčnosť spojov a trvanlivosť produktov. Snažia sa zákazníkom ponúkať tie najlepšie materiály na trhu, ktoré sú vhodné pre rôzne druhy aplikácií a podmienok. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy skrutiek, od samonarezávajúcich až po klasické, ako aj rôzne tvary matíc, podložiek a kotiev, ktoré umožňujú zabezpečiť spoje v rôznych konfiguráciách a za rôznych podmienok.

Ako novinku ponúkajú zemné skrutky, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi populárne v stavebníctve a umožňujú stabilnú a spoľahlivú montáž rôznych konštrukcií, ako sú napríklad ploty alebo altánky. Zemné skrutky majú vysokú nosnosť a dokážu odolávať extrémnym podmienkam.

Firma zabezpečuje nielen predaj, ale aj profesionálny servis a poradenstvo pre svojich zákazníkov. S ich skúsenými odborníkmi si môžete poradiť ohľadom výberu správneho materiálu a jeho použitia, čím sa zabezpečí spoľahlivá montáž a trvanlivosť vašich konštrukcií. Vďaka ich dlhoročným skúsenostiam a odbornosti si firma získala dobré renomé na trhu a mnohí zákazníci na ňu pravidelne spolupracujú pre ich kvalitné služby a produkty.

Prijímame platobné karty MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Visa a Visa Electron.

pondelok
07:00 - 16:00
utorok
07:00 - 16:00
streda
07:00 - 16:00
štvrtok
07:00 - 16:00
piatok
07:00 - 16:00
sobota
08:00 - 12:00
nedeľa
ZATVORENÉ

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov Konštrukcie | Kovovýroba | Montáže strojov

 

created by: Marek Sarvas